Kvalitní mobilní WC a kabiny Provapo

Firma PROVAPO vznikla již v roce 1991 a začala vyvíjet výrobky
PRO VAše POužití. Hlavní myšlenkou bylo vyrobit takové WC, které nebude závislé na žádném instalačním přívodu a tedy může být funkční kdekoli, přemístitelné dle potřeby.

Řada typů se rozrůstala podle požadavku zákazníků, takže typy s kabinou a bez kabiny jsou v různých velikostech pro různé počty osob a dle prostorových možností. Zkušenosti prvních let ukázaly nutnost bytelné konstrukce WC s nerezovými všemi součástkami uvnitř a specielní gumy funkčního čerpadla.

WC dopravní službou dodáváme do všech koutů ČR. Nabízíme tímto cenově přijatelnou alternativu, která vyhovuje již řadě tisíců uživatelů a neškodí životnímu prostředí.

Samozřejmostí bylo opatřit zařízení certifikáty funkčnosti, hygienika, vodohospodářů, výrobců náplní, užitných vzorů i ochranné známky.

 

Bezpřípojkové ECO WC

Zařízení je schváleno Hlavním hygienikem ČR, odborně posouzeno z hlediska odpadu Výzkumným ústavem vodohospodářským, opatřeno Inspekčním certifikátem dle ČSN EN 45 004 a chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví. Záruka 3 roky.

.

 

Často kladené otázky

1. Můžete mi prosím poradit? Potřebuji do zahradní kolonie záchod. Nemám přívod vody do zahradního domku, ale mám místo v přilehlé místnosti. Zajímá mě finanční náročnost provozu. Jsme 3 lidi a použití v roce cca. 6 měsíců.
Pro záhradkáře, 3 osoby bychom Vám doporučili Provapo EcoWC IV nebo II. WC jsou pohodlná, zejména z hlediska obsluhy s dostatečnou kapacitou a provoz nevychází draze. Například do WC II se na jeden cyklus dávkuje 25 l vody a 1.5l ekonáplně.

2. Lze kabinkové WC ukotvit? jak připravit podklad pro WC?
Kabinu lze ukotvit pomocí lyžin, které jsou ve spodní části WC. Těmito se prosune plochá tyč s přesahy. Nejvhodnější podklad pod WC je z velkých dlaždic, vodorovně usazených.

3. Doporučený interval výměny ekologické náplně je 2 – 6 týdnů. Znamená to, že v tomto intervalu je třeba obsah nádrže vypustit, i když třeba ještě není plná?
Ne, to je uvedený nejpřísnější interval v nejteplejším období, který máme zjištěn ze zkušeností uživatelů. Dokud náplň a kapacita bude vyhovovat, nádrž se nevypouští.

4. Hloubka u typu IV je uváděna včetně stupínku?
Ano, boční rozměr je celkový, včetně stupínku.

5. Jaká je trvanlivost náplně Qualicar bapa?
Zaruka 1 rok, skladovatelnost 3 roky, neměla by zmrznout.

6. Jaká je dodací lhůta náplně na dobírku?
Několik pracovních dnů. Dopravní služba avizuje dodání.

7. Jak se pozná, že je kapacita zaplněná?
Při splachování se otevírají nerezové záklopky v míse. V okamžiku, kdy tyto záklopky se přestanou otevírat, pozná se konec cyklu.

8. Kudy se plní základní náplně WC?
Přímo nalitím do mísy.

9. Jak je to s náhradními díly?
Náhradní díly jako výrobci WC máme, ale většinou nejsou nutné.

10. Máte i jiné barevné provedení WC?
Na objednávku si lze za příplatek vybrat bílou nebo hnědou barvu.

11. Proč Provapo VII se doporučuje pro uživatele s omezenou pohyblivostí?
Tento typ je vhodný pro uživatele s omezenou pohyblivostí zejména z důvodu zvýšeného posedu o 15cm, než je u klasického WC. Další předností tohoto typu je snadná přemístitelnost po kluzkém vnějšku dna.

.

 

Kvalitní mobilní WC a kabiny Provapo

Společnost Provapo nabízí kvalitní mobilní záchody s kabinou i bez kabiny. Veškeré mobilní WC v naší nabídce jsou naprosto nezávislé na vodovodní přípojce a odvodu odpadu do kanalizace nebo jímky. Mobilní záchody nejsou závislé ani na elektrické energii, lze je tedy použít kdekoliv.

 

Biologicko – chemické wc

Naše biologicko – chemické WC pracuje na principu uzavřeného okruhu. Obsah sběrné nádrže s odpadem je neustále upravován dezodorací proti zápachu a částečným rozkladem pomocí hygienické ekologické náplně.

Splachování se provádí stlačením pedálu. Chemicky upravená voda ve WC cirkuluje. Při každém splachování dochází k intenzivnímu provzdušňování a promíchávání obsahu nádrže, což vede k odbourávání nežádoucích látek. Po každém použití se nádrž automaticky uzavírá nerezovými záklopkami v míse.

 

Mobilní záchody – jak vybírat

Při výběru toalety zvažte především počet osob, jež budou toaletu užívat. Dále je vhodné zaměřit prostor, kam má být mobilní chemické WC instalováno.

  • Rodinné domky – typ I
  • Chaty, chalupy, zahrádky – typ I, II, IV, V
  • Obce, stánky, stavby, parkoviště – typ I, V, VI
  • Pro uživatele s omezenou pohyblivostí – typ IV, VII

.

 

Bez kabiny

Provapo EcoWC I

Provapo EcoWC I

bapa_ekowc-II-new-large-Novinka

Provapo EcoWC II

Provapo EcoWC IV

Provapo EcoWC IV

Provapo EcoWC VII

Provapo EcoWC VII

 

 

 

 

 

 

.

 

S kabinou

Provapo EcoWC V

Provapo EcoWC V

Provapo EcoWC VI

Provapo EcoWC VI

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

KONTAKTNÍ INFORMACE

Tel.: 271 730 353
nebo volejte zdarma na: 800 100 414

 

Napište nám:
provapo@provapo.cz

 

Otevírací doba
Po, Út, St, Čt:
13:00 – 16:00 hod.
Pátek:
Po telefonické domluvě.

 

Adresa
PROVAPO
Kouřimská 18
130 00 Praha 3 – Vinohrady

 

www.provapo.cz