Soulož, pokálené kalhoty, lov ryb

Cizinci neoprávněně lovili ryby.

V pátek před 17 hodinou byli lochotínští strážníci vyslání k Třemošenskému rybníku, kde mělo docházet k neoprávněnému lovení ryb.  Z místní znalosti hlídky věděly, že na tomto rybníku je lov ryb zakázán. Na místě spatřily čtyři muže, z nichž jeden držel prut a další dva muži měli v rukou vlasce s háčky namotanými na prázdných nádobách od deodorantů. Třiapadesátiletý, jednadvacetiletý a devětatřicetiletý cizinec shodně uvedli, že nemají povolení k lovu ryb a ani o neví, že mají takovou povinnost. Čtvrtý z nich strážníkům uvedl, že s lovem ryb nemá nic společného, že před malou chvílí přišel za kamarády. Vzhledem k tonu, že se cizinci dopustili přestupku dle zákona o rybářství, byla celá věc předána na odbor životního prostředí, která se budou tímto nadále zabývat.

 

Své setkání oslavili velmi netradičně na vrcholu věže katedrály. Svého vrcholu však nedosáhli.

Velmi netradičně oslavili v sobotu své znovu setkání sedmatřicetiletý muž a jednatřicetiletá žena. Ti se totiž v půl jedenácté dopoledne oddávali souloži na vrcholu vyhlídkové věže katedrály sv. Bartoloměje a vůbec jim nepřekáželi ostatní návštěvníci věže. Avšak jejich radovánky natočila oznamovatelka, která následně záznam přehrála strážníkům, kteří dorazili na místo.  Když hlídka vešla do zmíněné místnosti, nalezla pár vykonávající pohlavní akt. Při příchodu strážníků svého jednání zanechali a následovali je ven z věže. K celé události uvedli, že se dlouho neviděli a setkání chtěli oslavit. Vzhledem k tomu, že se dopustili přestupku a vzbudili veřejné pohoršení, dostali oba aktéři na místě pokutu.

 

Pod svými kalhotami ukrýval odcizené džíny, které znečistil dříve, než s nimi stihl z prodejny odejít.

V sobotu před jedenáctou hodinou dopoledne byla hlídka strážníků městské policie vyslána do jedné z prodejen v obchodním centru v Radčické ulici, kde mělo dojít ke krádeži riflí. Na místě se nacházela ostraha objektu, která hlídce sdělila, že muž pod svými kalhotami ukrývá džíny v hodnotě 799,- a navíc jsou úplně pokálené a znehodnocené. Třiačtyřicetiletý lapka k tomu uvedl, že si chtěl pořídit nové kalhoty, ale trápí ho dlouhodobě střevní potíže, a protože je na ulici, své kalhoty si pokálel a nové kalhoty taky… Dále strážníkům tvrdil, že nové kalhoty zaplatil a účtenku asi někde vyhodil a odmítá to dále jakkoliv řešit. Vzhledem k tomu, že nebylo možné vyřešit přestupek na místě, byla celá událost předána k dořešení na ÚMO Plzeň 3, Komisi k projednávání přestupků.

 


Zdroj:

Veronika Kuchynková

www.mpplzen.cz