Potřebujete peníze?

Máte doma staré šperky a nevíte co s nimi? Přijďte k nám do Zlaté Banky!

Ryzí zlato je platidlem od nepaměti a zárukou stabilní vysoké ceny, která v podstatě neustále roste. Trochu jinak je tomu u šperků. Staré šperky mají cenu pouze v obsahu zlata a nikoliv jako výrobku s přidanou hodnotou. Takové zlato není vhodné k držení jako domácí rezerva ani není vhodné ho nakupovat jako investici, pakliže se nejedná o náročné šperky např. s drahými kameny. Staré zlato lze velmi dobře zpeněžit také v Plzni u solidní instituce, a to ve Zlaté Bance. Paní Strnadová se to dozvěděla od své známé, která se jí zmínila o nás.

Paní Strnadová měla doma staré prsteny, ještě po prarodičích, několikero rozbitých náušnic a stříbrnou minci. Netroufala si je prodat, ale zašla k nám, aby si udělala představu, jakou hodnotu asi mohou mít. Jak paní Strnadová říká: „Byla jsem překvapena, když mi ten milý pán oznámil, že těch pár věcí mohou ode mě odkoupit za 9 500 Kč! Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem do toho šla. Když teď někde slyším, že se někdo bojí nebo neví kde prodat zlato nebo stříbro, velice ráda se mu zmíním o možnosti prodeje ve Zlaté Bance.“

Jak vidíte i z drobností, které Vám leží doma, můžete získat nemalé peníze, kterými si můžete vylepšit rodinný rozpočet, a třeba si i koupit po čem již delší dobu toužíte, nebo udělat radost svým blízkým. Přijďte k nám a nechte si cenu Vašich šperků, mincí i jiných předmětů ze zlata či stříbra ocenit. Obslouží Vás ochotný a odborně proškolený personál.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit ke skutečným odborníkům. Vše bez průtahů a s profesionálním zjištěním ryzosti kovu.


Plzeň, nám. Republiky 4/3 (vpravo od staré radnice)
Po–Pá: 9.00–12.00 a 12.30–17.00 h
Tel.: 374 446 552
www.zlatabanka.com


Neváhejte a přijďte se přesvědčit ke skutečným odborníkům.