Strážníci řešili zatoulaná zvířata. Hledá se majitel finančního obnosu

Během necelých tří hodin vyjížděli ke třem případům.

Strážníci ze skupiny pro odchyt zvířat odvezli ve středu večer do plzeňského útulku tři zatoulané psy. Nejprve se před šestou hodinou vydali do Radobyčic, odkud volal majitel místního hostince, ke kterému do provozovny zabloudil šestiletý kříženec. Pes neměl identifikační čip, proto jej hlídka městské policie převezla do útulku. Tam jej brzy našel jeho šťastný majitel a vyzvedl si ho.
O necelou hodinu později přišlo hlášení o nalezeném psu v Husově ulici. Pětiletý kříženec opatřený obojkem a vodítkem pobíhal sám ulicí. Momentálně je zvíře v útulku, kde se o něj starají a stále čeká na svého majitele. Stejný osud prozatím dostihl i šestiletého křížence, pro kterého vyrazili strážníci v půl deváté večer do Rabštejnské ulice v Plzni na Lochotíně.
Již v dopoledních hodinách v plzeňském útulku od strážníků ze skupiny pro odchyt zvířat přijali také tříletou fenku křížence, kterou do zvířecího zařízení přivezli z ulice Karolíny Světlé, kde se sama potulovala.

 

Hledá se majitel finančního obnosu.

Na strážníky městské policie se ve středu obrátila poctivá nálezkyně, která odevzdala doubravecké hlídce městské policie nalezenou finanční hotovost v řádech stovek korun. Majitel, který ji ztratil, bude znát přesnou částku a vyzvednout si finanční obnos může v městských ztrátách a nálezech, kam bude předán.

 


Zdroj:

Pužmanová Jana
Tisková mluvčí Městské policie Plzeň
www.mpplzen.cz