Zlatá horečka

Reklama

Máte doma staré šperky a nevíte co s nimi? Potřebujete peníze?
Přijďte k nám do Zlaté Banky!

Ryzí zlato je platidlem od nepaměti a zárukou stabilní vysoké ceny, která v podstatě neustále roste. Trochu jinak je tomu u šperků. Staré šperky mají cenu pouze v obsahu zlata a nikoliv jako výrobku s přidanou hodnotou. Takové zlato není vhodné k držení jako domácí rezerva a ani není vhodné nakupovat ho jako investici. Takové šperky podléhají módním trendům a za nějaký čas mají jen hodnotu drahého kovu. Staré zlato lze velmi dobře zpeněžit také v Plzni u solidní instituce, a to ve Zlaté Bance. Paní Strnadová se to dozvěděla od své známé, která se jí zmínila o nás.

Paní Strnadová měla doma staré prsteny, ještě po prarodičích, několikero rozbitých náušnic a stříbrnou minci. Netroufala si je prodat, ale zašla k nám, aby si udělala představu, jakou hodnotu asi mohou mít. Jak paní Strnadová říká: „Byla jsem překvapena, když mi ten milý pán oznámil, že těch pár věcí mohou ode mě odkoupit za 9 500 Kč! Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem do toho šla. Když teď někde slyším, že se někdo bojí nebo neví kde prodat zlato a stříbro, velice ráda se mu zmíním o možnosti prodeje ve Zlaté Bance.“

Jak vidíte i z drobností, které Vám leží doma, můžete získat nemalé peníze, kterými si můžete vylepšit rodinný rozpočet, a třeba si i koupit něco, po čem již delší dobu toužíte, nebo udělat radost svým blízkým. Přijďte k nám a nechte si cenu Vašich šperků, mincí i jiných předmětů ze zlata či stříbra ocenit. Obslouží Vás ochotný a odborně proškolený personál.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit ke skutečným odborníkům. Vše bez průtahů a s profesionálním zjištěním ryzosti kovu.


Plzeň, nám. Republiky 4/3 (vpravo od staré radnice)
Po–Pá 9.00–12.00 a 13.00–17.00 h
Tel.: 374 446 552
www.zlatabanka.com


Neváhejte a přijďte se přesvědčit ke skutečným odborníkům.

Reklama