Příměstský tábor s filmovu animací ve Varech

Kreativita a dobrodružství o prázdninách. A navíc scénáristika, scénografie, režie i základy umění animace pro budoucí hvězdy filmových festivalů. To vše nabízí zbrusu nový příměstský tábor pro děti, který se uskuteční od 17. 8. do 21. 8. 2020 v karlovarské designové galerii SUPERMARKET wc.  Přihlásit je možné ještě během května. Galerie se nachází přímo v centru u Dolního nádraží a pořádá tvůrčí kurzy a dílny pro děti a mládež již od roku 2005. 

Tvůrčí týden pro holky a kluky ve věku 8 – 15 let bude naplněn procházkami, hrami, povídáním o filmové animaci a samozřejmě tvořením. Co se skrývá za tajemným názvem “Rozhýbej svůj příběh aneb Co se děje ve Varech, když se nikdo nedívá”?  “Děti budou společně s lektory  objevovat a rozpohybovávat příběhy Karlových Varů, a to doslova: pomocí pohyblivých obrázků, kouzel filmové animace,” vysvětluje Eliška Failová ze SUPERMARKET wc, jedna z lektorek tábora. Účastníci nahlédnou pod pokličku zásadních filmových profesí jako je scénáristika, režie, scénografie i samotné umění animace a společně natočí animovaný film.

 

Příměstský tábor v čase od 9h do 16h je celodenním pobytem, kdy děti ráno přicházejí a navečer zase odcházejí domů. Zajištěn bude oběd, svačina i letní pitný režim. “ Tým zkušených lektorů se bude věnovat skupince maximálně 15 dětí. Počet volíme záměrně, abychom se v útulném prostředí naší malé galerie mohli věnovat každému kreativci a všichni se cítili fajn,” upřesňuje Kateřina Hanková, koordinátorka vzdělávacích aktivit v galerii.

 

Cena je 2200 Kč (včetně jízdného, vstupů do galerií, jídla a pití). Přihlášky naleznete na webu supermarketwc.cz v sekci Aktuality pod názvem Příměstský tábor jinak. S přihlášením pořadatelé doporučují neotálet, místa se postupně zaplňují.

supermarketwc.cz/aktuality/primestsky-tabor-jinak

                              

Bližší informace: Tereza Dvořáková, PR a marketing, 608 528 388 nebo na pro@tebe.cz.  www.supermarketwc.cz

 


Zdroj:

Tereza Dvořáková

www.supermarketwc.cz