Oslavy výročí sametové revoluce nekončí. Kraj zve na slam poetry

Reklama

Sedmnáctým listopadem 2019 oslavy 30. výročí sametové revoluce nekončí a vy je můžete pojmout netradičně, ve společnosti básníků a performerů. Hned na trojici akcí připravených v rámci cyklu „30 let svobody“ vás zve Karlovarský kraj. Každé vystoupení se odehraje v duchu slam poetry, tedy stand-up výstupu s básnickými prvky, rýmováním, popřípadě aktivním pohybem po jevišti či sále.

Originální výstupy jsou určeny pro širokou veřejnost, ale i žáky škol z našeho regionu. „Takzvaní slameři přednesou jak ve vybraných školách, kterými jsou gymnázia v Sokolově a v Mariánských Lázních, tak na veřejných vystoupeních jeden autorský text na volné téma a jeden k výročí sametové revoluce. Každé z vystoupení bude zároveň soutěží hodnocenou samotným publikem,“ vysvětlil uvolněný zastupitel Vojtěch Franta.

Projektu se zúčastní známí představitelé slam poetry v ČR, tedy Dr. Filipitch (mistr ČR 2017), Anatol Svahilec (mistr ČR 2014), Tukan (vicemistr 2017), Lef L´Leviatan (finalista MČR), Empathic (slamer z Krkonoš) a Klára (přední česká slamerka).

 

Termíny a časy vystoupení:

  1. 12. 2019, FREE Club Kraslice, od 20.00 hod.
  2. 12. 2019 Mariánské Lázně, RC Morrison, od 20.00 hod.
  3. 12. 2019 Aš, CiHELLna, od 20.00 hod.

Vstupné na každou akci činí 100 korun.

 


Zdroj:

Mgr. Jana Pavlíková

tisková mluvčí
oddělení vnějších vztahů a styku s veřejností
www.kr-karlovarsky.cz

Reklama