Kraj poděkoval mistrům v házené

Reklama

K získání mistrovského titulu v extralize házené popřáli v pondělí 3. června 2019 zástupci Plzeňského kraje týmu Talent Robstav-M.A.T. Plzeň. Hráči Talentu získali mistrovský titul zpět po dvou letech.

Za skvělou reprezentaci kraje poděkoval hráčům a celému realizačnímu týmu hejtman kraje Josef Bernard spolu s náměstkyní Marcelou Krejsovou, náměstky Ivo Grünerem a Pavlem Čížkem a předsedou výboru pro podporu cestovního ruchu, sportu a mládeže Jiřím Stručkem. Hejtman zmínil podporu Plzeňského kraje, kterou poskytuje házené mužů i žen. „Jste příkladem pro děti a mladé lidi a děláte dobré jméno celému Plzeňskému kraji. Za to vám patří velký dík,“ uvedl hejtman. Náměstek Ivo Grüner doplnil, že uznání patří hráčům také za to, že nemají rozhodně takové podmínky pro sport, jako vyhlášené kluby jinde v republice, a přesto mají vynikající výsledky.

Házenkáři Talentu získali v předchozích dvou sezónách (2017/18 a 20116/17) druhé místo v extralize a tři sezóny předtím si drželi pozici mistra extraligy.


Zdroj:

Mgr. Alena Marešová

tisková mluvčí
www.plzensky-kraj.cz

Reklama