Mantinely do postýlky pro bezpečnost a komfort vašeho miminka

Reklama

Máte již vybranou dětskou postýlku a neradi byste zapomněli na něco důležitého pro komfortní a bezpečný spánek vašeho miminka? Firma Scarlett myslí na vše a bezpečnost miminka patří mezi její nejdůležitější kritéria.

MANTINELY DO DĚTSKÝCH POSTÝLEK
Proto při výrobě mantinelů do dětských postýlek využily poznatků od pediatrů a v neposlední řadě také maminek. Ochranný límec do dětských postýlek je důležitou součástí pro bezpečný spánek vašeho miminka, je pohodlný a působí útulně. Mantinel chrání vaše miminko před nárazy a zabrání zaklesnutí končetin do postranních příček. Díky měkkému materiálu nehrozí zranění, pokud by miminko narazilo hlavičkou do příček.

Vybírat můžete z mnoha barev a motivů, které budou ladit s celkovým vzhledem pokojíčku. Mantinel do postýlky díky poutkům velmi snadno připevníte na správné místo. Ochranný mantinel je zhotoven z 100% bavlny s výplní z dutého vlákna. Výplň umožňuje vzduchu cirkulovat uvnitř a poskytuje tak příjemné prostředí pro spánek vašeho miminka. Jemný a měkký povrch je odolný a neobsahuje žádné škodlivé látky, ftaláty ani další chemikálie, které by mohly vašemu miminku ublížit. Aby se vaše miminko cítilo útulně, doporučujeme použít dva mantinely do postýlky, zvýšíte tím i celkovou bezpečnost.

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU
V internetovém obchodě značky Scarlett si můžete vybrat mantinel do dětské postýlky z široké škály barev a vzorů. Velkou výhodou tohoto obchodu je, že nabízí ucelený sortiment. Nemusíte tak ztrácet čas s vybíráním vhodných doplňků, vše naleznete na jednom místě. Mantinel do dětské postýlky tak můžete sladit nejen s prostěradlem, povlečením nebo nebesy, ale také se zavinovačkami a velmi oblíbenými španělskými dekami.

 


Zdroj:

www.pressweb.cz (BEOM.cz)

Reklama