Korela přiletěla k seniorovi na zahradu

Reklama

Zřejmě na chvilku po svobodě zatoužila korela chocholatá. Odlétla od svého majitele a zalétla na zahradu v Plzni v Bolevci.

Tady jí v ulici Karla Bureše na své zahradě našel devětasedmdesátiletý Plzeňan.  Nechala se od něj odchytit. Operační strážník městské policie na lince 156, kam senior svůj neobvyklý nález oznámil, na místo vyslal hlídku ze skupiny pro odchyt zvířat, která si od něj korelu převzala. Protože se nezdařilo zjistit jejího majitele, byla převezena do Záchranné stanice živočichů v Zábělské ulici, kde se o ni starají.

 

Zdravotnická záchranná služba byla v nočních hodinách přivolána hlídkou městské policie k případu muže v Šafaříkových sadech.

Před desátou hodinou muže našli strážníci spícího na lavičce, museli ho probudit.  Z jeho dechu byl cítit alkohol. Dvaatřicetiletý muž se jim svěřil se svým zdravotním stavem.  Dříve se léčil s trombózou a embolií, hovořil také o tom, že se cítí špatně, třese se a má strach. Posádka ZZSPK ho převezla k dalšímu vyšetření do zdravotnického zařízení Privamed.

 


Zdroj:

Pužmanová Jana
Tisková mluvčí Městské policie Plzeň
Perlová 3, 301 00, Plzeň
Tel: +420 378 036 902, +420 724 095 017
E-mail: puzmanova@plzen.eu
Web: www.mpplzen.cz

Reklama