Bakalářské studium fyzioterapie v Karlových Varech představuje nový videospot

Připravovanou výuku oboru Fyzioterapie 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Karlových Varech představuje nový spot. Dvouminutové video má mezi potencionální studenty i širokou veřejnost šířit povědomí o možnosti absolvovat bakalářský studijní program Fyzioterapie v Karlových Varech. Výuka bude zahájena v akademickém roce 2018/2019 a přihlášky ke studiu je možné podávat do konce února prostřednictvím webu 3. lékařské fakulty www.lf3.cuni.cz – sekce „uchazeči“.

 

Promo spot je možné stáhnout na mmkv.cz – internetových stránkách Magistrátu města Karlovy Vary. Přímý odkaz: www.mmkv.cz/aktuality/videospot. Bude také šířen prostřednictvím sociálních sítí a promítán při projekcích v karlovarských kinech, hokejových zápasech v KV Areně a při dalších příležitostech.

 

Studenti, kteří chtějí zvýšit své šance na úspěch při přijímacím řízení, se mohou zúčastnit doplňkových přípravných kurzů. Ty budou probíhat od března do května v místě budoucího studia, tedy v budově školy na nábřeží Jana Palacha. Bude se jednat vždy o sobotní dopoledne (kromě Bílé soboty o Velikonocích). Kurz potrvá čtyři vyučovací hodiny a bude střídavě věnován fyzice a biologii, tedy předmětům, ze kterých se skládají přijímací zkoušky. Doplňkové přípravné kurzy budou zcela zdarma. Případní zájemci se mohou obrátit na koordinátora pro studium fyzioterapie v Karlových Varech Jana Klímu (email: vvskv@mmkv.cz, telefon 602 149 770).

 


Zdroj:

Jan Kopál

Tiskový mluvčí | Magistrát města Karlovy Vary | Moskevská 21, 361 20  Karlovy Vary

web mmkv.cz | Tel. +420 353 151 274 | Mob. +420 725 050 114 | E-mail j.kopal@mmkv.cz

Great Spas Of Europe – Candidate For World Heritage (UNESCO)