Den otevřených dveří 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy

9. února se koná den otevřených dveří 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Karlových Varech.

Příští pátek se v budově bývalé (i budoucí) školy na nábřeží Jana Palacha uskuteční další, v pořadí už čtvrtý Den otevřených dveří, zaměřený především na informování o možnosti studia oboru Fyioterapie v Karlových Varech od akademického roku 2018/2019. Je výjimečný tím, že se koná právě před termínem pro podávání přihlášek na vysokou školu.

Koordinátor Jan Klíma upřesňuje: „V dopolední části se opět zaměříme na studenty vyšších a maturitních ročníků středních škol, kteří projevili o tyto informace organizovaný zájem. Samozřejmě, informace rádi sdělíme i zájemcům z řad široké veřejnosti v odpoledním bloku, a to nejen informace o studiu.“

Od 12 hodin totiž začínají přednášky volně přístupné pro veřejnost. Mohou být zajímavé určitě nejen pro studenty či případně jejich rodiče, kteří se mohou dozvědět například podrobnosti o možnostech studia i o možnosti přípravy na něj – doplňkových přípravných kurzech pro přijímací řízení. Kurzy se budou konat od března do května každou sobotu dopoledne, kromě velikonoční Bílé soboty.

Na své si během pátečního odpoledne ale mohou přijít i ti, kdo se chtějí dozvědět něco o prevenci bolestí pohybového aparátu nebo kdo chtějí absolvovat tzv. „školu zad“.

Na závěr zazní nejen shrnutí, ale i to, „co v přednáškách nebylo“ a dojde i na malé překvapení.

 

Program celého Dne otevřených dveří

 

Srdečně zveme všechny zájemce.

 


Jan Kopál

Tiskový mluvčí | Magistrát města Karlovy Vary | Moskevská 21, 361 20  Karlovy Vary

web mmkv.cz | Tel. +420 353 151 274 | Mob. +420 725 050 114 | E-mail j.kopal@mmkv.cz

Great Spas Of Europe – Candidate For World Heritage (UNESCO)