Nové flexibilní projekční plochy

Na český trh přicházejí nové projekční plochy společnosti Screen Innovations Solo a Solo Pro. Jejich zásadní výhodou je elegantně rychlá instalace na libovolném místě. Díky jednoduchým a nenápadným úchytům umístíte plochu tam, kde potřebujete – na zeď, okno, terasu nebo třeba na karavan. Rozvinete a během chvíle sledujete svůj oblíbený film, pořad, nebo fotografie.

„Screen Innovations přichází s revolučně flexibilním řešením projekčního plátna, které vyhovuje i vysokým designovým nárokům,“ říká Andrej Hronec, ředitel společnosti Audiopro, která v České republice Screen Innovations zastupuje. „Solo nebo Solo Pro využijete jak doma, na zahradě tak i na dovolené. Tam všude budete moci mít s sebou projekci svých filmů či videí v té nejvyšší kvalitě.“

Scren Innovations je jednička ve vývoji a výrobě projekčních ploch a jeho designově úhledné pouzdro pro plátna Solo a Solo Pro je navrženo tak, aby byl celý systém lehký, mobilní, jednoduchý a flexibilní na umístění.

Motory této rolovací projekční plochy jsou napájeny dobíjecím lithiovým článkem s výdrží až 2 roky po jednorázovém nabití. Pokud chcete, aby bylo pouzdro plátna opravdu nenápadné, vyberte si jeden z dvanácti odstínů v barvě vašeho interiéru či exteriéru. Celé plátno se pohodlně svine do cca 7 cm vysoké kazety.

Cena od 50 000 Kč