VÁNOČNÍ PELMEL OPĚT V GALERII SUPERMARKET WC

Originální dárky od českých designérů

 

Potěšit, nadělit, překvapit! Originálně, bez stresu a na jednom místě!? Prodejní výstava designových dárků již za pár korun. Přijďte se podívat, co tvoří mladí čeští designéři. Potěšte se pohledem na hezké věci a nákupem udělejte radost svým blízkým. Galerie SUPERMARKET wc  se tento rok opět oděla do vánočního hávu a připravila si pro Vás prodejní výstavu originálních artefaktů – od zápisníků, přes knihy, obaly, netradiční ponožky, tašky, svíčky a mýdla až po šperky a porcelán.

Každý všední den od 13.00 do 18.00 si u nás můžete vybrat a nechat se inspirovat.

Pokud vám zbyde čas,  můžete po celou dobu prodejní výstavy pro svoje přátele vyrobit drobný dárek v podobě originálního deníku, trička nebo placky. Adventní dílny jsou vhodné pro celé rodiny.

 

Dárky na poslední chvíli

4.- 21.12.2017 od 13.00 – 18.00 / vstup zdarma, platíte jen to co si odnesete/

Tradiční vánoční advent v galerii bude plný zajímavých netradičně – tradičních dílen. Můžete se těšit na výrobu přírodního mýdla dle vaší fantazie, stačí jen vykrojit, zabalit a jít, tradiční české skleněné vánoční ozdoby nebo originální balící papír, který proměníte ve vánoční pohlednici s překvapením– prostě cenově dostupné originály pro všechny.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2017_1/20171204084135_001_ls.png

 

 

Vánoční Pelmel v galerii SUPERMARKET wc v Karlových Varech je tu pro ty, kteří rádi překvapují, chtějí originální dárky, osobní a klidný přístup. Originální galerie, která vznikla na místě bývalých veřejných záchodků, si nejen pro své fanoušky připravila na prosinec milou předvánoční akci – vánoční Pelmel!

Mezi vystavujícími jsou zastoupeni módní i produktoví designéři, šperkaři, ale například i menší knižní nakladatelství, která se věnují především tvorbě pro děti. Nechybí novinky od alternativního nakladatelství Baobab, nové diáře od Papelote, zápisníky, desky od výrobce papíru. Na své si přijdou i ti co mají problémy s ponožkami. Malá popleta jim ho pomůže vyřešit, koupí 3 různých ponožek se vám nestane, že byste dlouho hledali druhou. Vánoční atmosféru doladíte krásnými svíčkami a do práce si můžete vzít eko láhev Drinkit nebo si zabalit svačinu do barevných  látkových  pytlíků na svačinu.  Nově máme i vonné sole do koupele, zcela přírodní a dělané s láskou. Od NaPOLI najdete  veselé a hravé omalovánky, vystřihovánky, skládačky i knihy. Porcelán od Lenky Malíské- Sárové a Viktora Chalepy potěší vaše oči. Liščí náušnice nebo ptačí brože vykouzlí úsměv na vaší tváři.

 

Stavte se nabrat síly v předvánočním shonu, tak jako my, a potěšte sebe i druhé krásnými věcmi a zážitky.

U nás v galerii se vždy na chvíli zastaví čas. Příjemné adventní svátky vám přeje galerie SUPERMARKET wc.

 

Podpořit galerii můžete na našich webových stránkách pod ikonkou “prasátka”. Děkujeme moc  našim stálým dárcům a zveme je touto cestou na adventní kávu zdarma. Staňte se dárci a přijďte na kafe za námi do galerie plné nových překvapení z českého designu.