Plzeňská pobočka AAA AUTO prošla rekonstrukcí, nabídne až 350 vozů

AAA AUTO dnes v rámci svého programu domácí a zahraniční expanze znovuotevřelo rozšířenou a zrekonstruovanou pobočku v Plzni, která odbaví na výkupu i prodeji více zákazníků a nabídne až o sto vozů více. Autocentrum AAA AUTO Plzeň, které bylo zprovozněno v roce 1999, je čtvrté největší v rámci AAA AUTO v České republice. Ročně jím projde téměř 5000 zákazníků a po rekonstrukci bude mít v nabídce až 350 ojetých vozů.

 

 

„Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků z plzeňského regionu a výrazně jsme zdejší pobočku rozšířili. Zvýšili jsme počet vozů nabízených skladem, kterých bude až 350, a rozšířili jsme i jednotlivá oddělení pobočky,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. „To s sebou samozřejmě přináší i vytvoření čtyř nových pracovních míst,“ upozorňuje.

 

 

Rozšíření provozu se týká zejména zvýšení kapacity oddělení výkupu vozů, které bylo zároveň nově vybaveno. „V rámci rekonstrukce jsme nakoupili nové technické vybavení, které výkupní proces výrazně zkvalitní a zrychlí. Kromě navýšení personálu oddělení výkupu posílí sloupový hever, několik měřičů tloušťky laku a nová výpočetní i foto technika. Navíc jsme nově vybavili a rozšířili prostory oddělení finančních služeb, které zprostředkovává nákup vozů na splátky a pojistné produkty. Reagujeme tak na zvýšený zájem o výkup a prodej vozů v AAA AUTO ze strany zákazníků z Plzně a plzeňského regionu,“ vysvětlila Karolína Topolová. Podle statistik AAA AUTO totiž plzeňskou pobočku využívají zákazníci nejen z krajské metropole, ale také například z Rokycan, Klatov, Domažlic, Příbrami, Železné Rudy, Blatné nebo Tachova.

Po celkové rekonstrukci tak AAA AUTO v Plzni na Nepomucké ulici nabídne zákazníkům moderní a špičkově vybavenou pobočku s nabídkou bezkonkurenčního počtu vystavených vozů v celém kraji. Zákazníci zde rovněž mohou získat úvěr pro nákup vozu na splátky od čtyř renomovaných partnerů, mezi něž patří Essox, SAutoleasing, GE Money Auto či Home Credit, a zároveň mohou získat povinné ručení a havarijní pojištění od pojišťoven Kooperativa, ČPP, Generali, Uniqa a Česká pojišťovna. Zákazníci si samozřejmě mohou celkem vybírat ze všech 8000 automobilů, které má AAA AUTO k dispozici v České republice. „Pokud bude vybraný vůz stát na jiné pobočce, zákazníkovi ho do Plzně přivezeme,“ řekla Karolína Topolová.

 

S rozšířením provozu pobočky vzniklo i několik nových pracovních pozic, které je potřeba obsadit. „Aktuálně provádíme pro plzeňskou pobočku nábor na dvě pozice prodejců vozů, na pozici výkupčího vozů a na pozici finančního poradce,“ uvedla ředitelka oddělení lidských zdrojů skupiny AAA AUTO Daniela Gruntová. Slavnostního zahájení provozu zrekonstruované a rozšířené pobočky se zúčastnili i náboroví specialisté AAA AUTO a zástupkyně Úřadu práce Plzeň Mgr. Lenka Jindrová. (TZ AAA Auto)

 

Na dotaz našeho magazínu generální ředitelka Karolína Topolová doplnila, že AAA Auto neplánuje v západních Čechách v dohledné době vybudovat další prodejní nebo výkupní pobočku. K trendům tuzemského prodeje ojetých vozů potvrdila trvající tendenci, že Češi v ojetinách dávají stále přednost starším vozům, zatímco vozy do tří let se vyvážejí k prodejům do západní Evropy.